Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok. nagyon...

26 hetes vagyok. nagyon húzódik a hasam "teteje", ami a köldököm felett van, középtájon. Amikor felállok, olyan mintah nem nyúlna a bőröm. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nagy a hasam. Keményedik is 2 napja elég rendesen, de nem alul hanem fent. Már így is 3x2 szem Magne b6-ot szedek. A hátam is majd le szakad. Segítsetek, mit csináljak. Félek egy kicsit. Köszi.
2008. febr. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt.Szerintem a hosszanti hasizmod nyúlik,vagy sokat eszel.Nekem 4-5napig tartott.Azt hozzá kell tenni,hogy nem sportoltam soha.Nuku hasizom.Magne B6 nekem segített.Ha elhúzódik,akkor mond el a dokinak.28 hetes kiamama
2008. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem eszek sokat, ugyanis diétára fogtak a kicsit megemelkedett cukorszintem miatt, a cukros víz után.

26 hét alatt 6kg-ot híztam, az semmi.

2008. febr. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!