Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy eltérésnek számít ha én...

Nagy eltérésnek számít ha én 7-8hetesnek számolom de a doki 5 hetest mért?

Figyelt kérdés

félek hogy esetleg nem marad meg és ezért sokkal kissebb mint kéne lennie

azt írta 9mm petezsák

időben nem lehet 5 hetes a menzeszem ápr.12-n volt


2011. jún. 15. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne egy késői peteéréssel?
2011. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is úgyan ez van! 10 hetes terhes vagyok, de mensi alapján 12 hetesnek kellene már lennem! Nincs semmi gond, csak később volt pé-d!
2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 2 nappal estem teherbe(ezt azért tudom,mert a férjem külföldön melózik és előtte nem volt itthon),így nekem is 2 héttel kisebb volt a terhességem mérésben.De megbeszéltük a dokimmal,hogy ez így nem jó ,mert mindig mindenki értetlenkedik(uh-os,meg sztk-s doki)Így nem mensestől hanem UH terminus alapján lettem kiírva szülni!Ehhez az kellett,hogy 12. hétig csináltak 3 uh-ot ,ami bizonyította hogy valóban 2 héttel kisebb!!!!
2011. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy később volt peteérésed. Mikor lett pozitív a teszt? mert abból azért elég sok minden kiderül, mert akkor az is később lesz ugye pozitív.

Nekem az első uh-n kb egy héttel volt kisebb a baba, de már volt szívműködés, csak 7 hetes helyett inkább 6 volt a mérete alapján. Aztán most a 12 hetes uh-ra olyannyira behozta a lemaradást, hogy 5 nappal nagyobb is a gép szerint, mint a menzesz szerint :) Ilyen is van. Mikorra rendelt vissza?

2011. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 hét múlva kell mennem...akkor majd kiderül mennyit nőtt és persze pontosítja így a korát....

9 mm petezsákot mért de amúgy nagyon idős doki és a gép is régi szerintem lehet hogy a mérés nem volt az igazi ezek miatt...de kedden kiderül csak addig bírjam cérnával

2011. jún. 16. 23:58
 6/6 A kérdező kommentje:

a tesztet elsején csináltam...halvány volt de volt csík!

úgy emlékszem a beágyazódástól 10 napost mutat de lehet hogy ez nem olyan(nincs már meg a doboza)

2011. jún. 17. 00:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!