Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan vagyunk székrekedéses...

Sokan vagyunk székrekedéses panaszokkal?

Figyelt kérdés

Én a 14. hétben vagyok, és iszonyú székrekedésem van. Már kipróbáltam mindenféle házi praktikát, de nam igazán segített semmi. Most egyszerre próbálok több taktikát párhuzamosan: Éhgyomorra melegvíz, aszaltsziva, rostos gyümilevek, és sok gyümölcs. Ja és pesrsze joghurtok, és müzli.

Ha esetleg van valami úly tipp, azt szívesen venném.


2009. márc. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhesvitamint szedsz, akkor alapból lehet ilyen komolyabb panasz. Egyébként mivel nekem már bocsánat aranyeres panaszokat is okozott, a sebész drbácsi ajánlott parafint. Nekem kifejezetten a terhesvitamin tett be. Egy korábbi válaszomnál írtam, hogy terhesség alatt is lehet szájon át alkalmazni, tulajdonképpen beolajozza a beltartalmat. De azért kérdezz rá nőorvosnál mit mond.
2009. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A terhes vitamint már nem is tudom rendszeresen szedni, mert akkor 3-4 naponta van székletem és akkor is csak glicerinkúppal.

Most úgy szedem, gogy 2-3 napig kalcium magnézium cink, utána 1-2 napig a femibion.

Remélem azért nem lesz semmi baj.

Amúgy először én is azt hittem hogy van még egy jó kis aranyerem mellé, de elmentem dokihoz, és azt mondta hogy ez nem aranyér, csak az erőlködésektől kifordult egy picit a bél.

2009. márc. 22. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én épp ma reggel próbáltam ki az egy pohár meleg vizet jó adag oliva olajjal éhgyomorra... egy órával később lett székletem. Próbáld ki! Nekem más nem hat, már a laevolac szirup sem, csak akkor ha folyamatosan szedem, de azt mindig egyfolytában mégsem szeretném, mert abból egyre több kell és egyre sűrűbben...
2009. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Adri baba ***** válasza:

Nekem semmi nemm válik be:(


27heteske

2009. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljes kiörlésű lisztből készült kenyér, péksütemények, tészta. Sok folyadék - legjobb a víz - ivása. A rostos gyümölcslé ugye 100%-os és a joghurt is natúr? És a gyümölcs is nagyon jó. Én ezeket eszem-iszom. Illetve, ha nincsen semmi bajod és szabad tornáznod, jót tehet a kismamatorna vagy legalább hosszabb séták. Nekem semmi székletproblémám nincsen, pedig napi 2 Maltofert szedek. De biztosan alkatfüggő ez is.
2009. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem se vált be semmi,még a Guttalax cseppek,ami mozditott a belemen!Szabályszerűen összeállt bennem 1 nagy gombócba és rosszabb volt kinyögni,mint megszülni a babát!Pedig én is mindent kipróbáltam,de a belgyógyász se tudott semmit mondani erre.Remélem Te nem jutsz idáig!
2009. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél rengeteg korpát,keverj 2 doboz natúr joghurtba bele két 2evökanál durva búza korpát és edd megfele
2009. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!