Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen ezek az uh adatok...

32 hetesen ezek az uh adatok nem kicsik?

Figyelt kérdés

2.baba és az első babámé nagyobbak voltak.Valaki hasonlóan kis értékekkel?kislányt várok.

BPD:80mm

HC:276mm

AC:260mm

FL:Femur:62mm

Humerus:55mm

A doki azt mondta pár nappal van lemeradva... Esetleg valami ötlet hogyan tudnám "hízlalni" a picimet?:)Köszönöm


2011. jún. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hizlalnod, szerintem nem olyan pici már ő. Lányomnak 82 volt ekkor a bpd, és 84 az fl. Tehát alig van köztük különbség, ne aggódj!

Lányom amúgy a 41 héten született 3300 grammal, úgyhogy ha előbb született volna, akkor nem lett volna túl nagy, de nem is lett volna kicsi sem.

Szerintem ne aggódj, egy pár napos eltérés nem a világvége, és amúgy is az utolsó hetekben belehúznak a fejlődésbe! Még akár nagy baba is lehet belőle! :)

2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*fl 64

bocs elírtam

2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fiamnál 32.héten a BPD 87 mm volt.ÉS sokallom ezt a külömbséget 39+6-ra született 3340 g és 51 cm-el
2011. jún. 14. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt az egyik babád fiú, a másik pedig lány, másrészt pedig nem fejlődhetnek a babák egyformán!


Sógornőmnek 2 fia van, az egyik 2,7 kilóval a másik 3,4 kilóval született a 38. héten! A terhesség alatt is mások voltak a babák adatai, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy két egészséges, szép fia született!

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!