Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete maradt el a menszim....

3 hete maradt el a menszim. Most dokihoz menjek, vagy tesztet vegyek?

Figyelt kérdés
vagy tesztet veszek vagy dokihoz megyek. szerintetek ha terhes vagyok ami nagyon valószinü 3hete maradt el,és 37 a hőm de most itt az a lényeg ha tényleg az vagyok melyik lenne a szebb ha a teszt kimutatná azt a két csikot,vagy ha az orvos azt mondaná hogy kisbabat várok,és már a sziverését is hallanám.ezért is vártam a az egésszel ilyen sokat mert nem tudtam eldönteni. meg azért az a bisztosabb ha az orvos mondja.
2008. febr. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy biztosabb, ha az orvos mondja. Azért a teszt nem minden esetben megbízható. Szerintem orvoshoz menj! Sok sikert :)
2008. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ne az számítson,hogy melyik a szebb...Csinálj 1 tesztet,a Gabriel elég jó.Ha + akkor menj dokihoz,hogy megerősítsen.Én most vagyok a fogantatástól kb.4-5 hetes,még a petezsákot láttuk csak.Ha rendes a ciklusod,kb.te is annyi lehetsz.Úgyhogy a teszt megnyugtat 1 picit és akkor utána 1-2 hétre,már biztos látod a szíve dobbanását:-) Én így csinálnám,de türelmetlen voltam és nem tudtam várni...Vigyázzatok magatokra!
2008. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a tesztet tettem el emlékbe!:)Ahogy érzed,ezt neked kell tudni.Gratulálok a picihez!:)
2008. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is csinalnek tesztet elobb,es kb.a 6-7 heten mennek orvoshoz /mar/,h a szivecskejet is lassam,es haljam,En is elobb mentem,es meg nem lehetett latni csak a petezsakot.
2008. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem teszt, és utána doki, akármit mutat a teszt dokihoz el kell menned,ha csak késik is.De reméljük babád van,sok sikert!
2008. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Most fogsz belépni a 8. htébe ha jól számolom, mert az utolsó menzesz első napjától nézik.Tehát már megfogjátok látni a kb 1-2 cm-es embriót.Sajnos szívverést nem fogsz hallani, legalábbis én a 12. heti nyaki redőnél hallottam csak. Addig csak látod, hogy dobog az az ici-pici kis foltocska amit látni ebben az időszakban a képernyőn:O)Menj dokihoz:oD

15 hetes kismama

2008. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!