Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok múlt...

32 hetes terhes vagyok múlt héten voltam uh-n és az van a papiromon hogy 2-es koponyafekvésü és már felvette a születési pozt, ez mit jelent? Hamarabb fog megszületni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy hamarabb fogsz megszülni, de várd meg mit mond az orvos. Legközelebb kérdezz rá, de nem aggódjj nem lesz semmi baj.
2008. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

bocsi de a 2-es koponyafekvést nem tudom mit jelent. Az, hogy felvette a születési pózt az jó, mert akkor már befordult fejjel lefelé ahogy kell!

hali

2008. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az jó,mert baba fejjel lefelé van,és valószínűleg nem is tud már megfordulni.Vagyis egyre kisebb annak az esélye,hogy császár legyen..persze kizárni sosem lehet,de ő bizony a szülőcsatornán át akar kijönni:)

Nem hiszem,hogy hamarabb születne.Ha minden egyes fejjel lefelé fordulása koránszülést jelentene,akkor már a 12. heti UH óta azon retteghetnék,hogy mikor fog születni.Csak nyugalom.Hidd el,pont akkor fog születni,amikor neki kell!Csak vigyázz magadra!..magatokra!

2008. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy fejjel lefelé, a medencecsontba beilleszkedve van a koponyája. Az én első babám a 33. héten fordult fejjel lefelé. A 37. hét utolsó napján született meg.
2008. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!