Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Äprilis közepere värandos...

Äprilis közepere värandos kismamäk, ti milyen ruhät keszitetek magatoknak, es a babänak amiben majd hazamentek a korhäzbol?

Figyelt kérdés
Magamrol csak annyit,hogy En eleg sokat hiztam,es nem hinnem hogy a regi nadrägaim szüles utän majd feljönnek räm!
2009. márc. 21. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hosszuújjú badyt, hosszuújjú réklit, ujjatlan rugit, és egy vastagabb plüss kezes-lábast vettem. Sapkát nem gondoltam túl vastagot, mert kapucni is van. Meg vastagabb pléd. Fiamat 5éve ápr.16-án vittük haza, akkor csúnya szeles, hideg idő volt, elötte meg ragyogó napsütés. Ezért talán nahéz kicsit kitalálni, hogy mit is készítsünk, mert az időjárás nagyon kiszámíthatatlan...

2009. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én a kisfiamnak kabátot,sapkát,kantáros nacit,kapucnis pulcsit,rugdalozot,kismamuszt és egy vastag plédet terveztem be.Én meg szerintem amiben bemegyek abba jövök ki.Melegítőt tervezek,az nem baj ha log egy kicsit.Én is sokat híztam..
2009. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Április végére vagyok kiírva, kislányomnak:ujjatlan body, hosszúújjú,plüss rugi, bélelt kisplüss kapucnis kabát, zokni,plüsssapka, pléd és van a biztonság kedvéért pluszpléd kistermokabát nadrággal odacsomagolva.Magamnak majd meglátom, de melegítőt tervezek, majd párom behozza azt nem csomagoltam össze.Én inkább cipővel vagyok bajban mert nagyon sok víz van rajtam és az nemtom mennyi idő alatt megy le és egyik topánkám sem jó jelenleg.35 hetes km
2009. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!