Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszterben lévö...

Második trimeszterben lévö kismamik, napoztok, strandoltok a nyáron?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:

szia

most vagyok a 20-dik hetben

augusztusban keszulunk ket hetre a Balatonra, anyos, apos, sogor, sogorno, keresztfiunkkal, szoval reggeltol estig a parton leszunk. Napozni nem keszulok csak az arnyekban uldogelni, meg a gyerek utan futkosni. Furodni biztos nem fogok amiota terhes vagyok irtozok a furdestol meg a kadban is

2011. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mehetsz strandra,de ne napoztasd a pocid!

Én tavaly voltam terhes,és imádta a picim amikor a vízben voltam.Kerüld a nagyon hideg vizes medencét és a termálfürdőt!

2011. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok,balcsira megyünk júliusban.Nem hiszem hogy be merek menni a vízbe,csak a parton ülök majd.Fürdőruhát sem veszek fel,kényelmetlenül érezném magam.Majd a nagyobb gyerek apával fürdik.
2011. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Napra nem fekszem ki, de simán fogok fürdeni.

16h km

2011. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem napozok és nem fürdök majd,vigyázok a manóra.


16.hetes kismama

2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEM!!!!! Most kezdek javulni, sikerült összeszednem "valamit" úgyhogy ha meggyógyultam, jobban vigyázok magamra, nem megyek strandra!

A meleget meg nem bírom :(

2011. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12 hetes, van egy balatoni nyaraló, ahol nagyon szívesen lennék sokat... nem tudom merjek-e kockáztatni.... én is várom a többiek válaszát...
2011. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18 hetes kismama vagyok és fogok menni strandra, ha jó idő lesz. Fürödni is fogok, mondjuk természetes vízhez megyünk, medencésbe nem megyek.

Fürdőruhát is felveszem, nem szégyenlem a pocakom.

2011. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13.hétben járok,vízparton lakunk,imádom a vizet,tuti megyek fürdeni,de csak ha majd melegebb lesz a víz!!Vettem egy egyrészes,sportos fürdőruhát,abban fogok fürdeni,de napozni nem fogok,és amint kijöttem a vízből,átöltözöm nyári szerkóba. Én sem akarnám mutogatni a hasam,amíg játszom a parton a kis kétévesemmel...
2011. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25 hetes pocakos vagyok, és IGEN, fogok strandolni, bár napozni nem.
2011. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!