Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet biciklizni terhesség...

Lehet biciklizni terhesség alatt? Mikortól nem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.-) Jó kis mozgás. EGy ok miatt nem szokták tanácsolni, az egyensúlyzavar. De ezt te érzed, hogy mikor jön elő és mennyire. Én abban tapasztalom, hogy fürdés után nem tudom megtörölni a lábam, mert nem tudok egy lábon állni:-)

De falun laktam, sokan még szülés előtt is bicajoznak, te érzed meddig bírod.-)

2008. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam orvostól, hogy az első három hónapban nem tanácsos. De te érzed!! Bár az is lehet, hogy nem: Én nem bicikliztem mióta terhes lettem!!!

23 hetes kismama

2008. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,26 hetes vagyok,régota 30 perceket biciklizek,semmi baj nem lesz,lehet nyugodtan.
2008. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szeirntem, ha egészséges terességed van, akkor nyugodtan mozoghatsz sportolhatsz minden olyat amit korábban is csaináltál. én az első terhességem alatt bicikliztem, falat másztam, kajakoztam, szóval nem kíméltem magam :) soha jobban nem éreztem magam!! és azt hiszem a pici is élvezte odabenn. Engem mindenki attól próbált óvni, hogy hátha ráesek a hasamra és gond lesz. de erre a doki csak annyit mondott, hogy lehet, hogy nekem angyon fog fájni, de a babát az anyaméh a magzatvíz annyira védi, hogy akár hasba is rughatnának nem lenne semmi baja a kicsinek. (azért nem próbálnám ki!)
2008. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!