Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 hetes vagyok.2200as a...

37+1 hetes vagyok.2200as a méhszájam, szerintetek elöbb meglesz a baba? (tovább lent).

Figyelt kérdés
streptococus b-t találtak nálam azt mondták majd kaounk antibiot a méhszájam 2200volt egy hete a baba 3500grammra lett becsülve,de mostmár elégjol keményedik sokszor hányingerem van,furán érzem magam.a szemérem csont fájdalmam miatt lehet hogy engednek spontán szülni csak császárral mert veszélyes szétcsuszhatnak a csontok,de a trombozis gyanum miatt is félek.nagyon nehezen birom már és még hátra van 3hét,második baba szerintetek meglesz elöbb?adjatok pár jo tanácsot
2011. jún. 9. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemben sajna nem tudok hozzá szólni...

Egyben vagytok még? Drukkolok minden simán menjen! :)

2011. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen egyben.és ki tudja mikor lesz valami.
2011. jún. 9. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 37 hetes vagyok...a héten vizsgáltak.

A méhem 1 centire nyitva van már, illetve én is kaptam antibiotikumot és egy hüvelykúpot is gomba miatt.

Nekem azt mondta a doki, hogy ez mind teljesen átlagos már ilyenkor, és nem csodálkozna,ha egy kicsit előbb jönne a kicsi. Bár ő "csak" 2500 gramm, de ez is normális adat. Összességében semmi sem vészes szerintem, amit leírtál...néha-néha nekem is fájnak a hüvelyemnél a csontok, de az is már azért mert nyomja a baba.

Illetve még annyi, hogy szerintem...bár nem vagyok benne egészen biztos, de mintha tegnap találkoztam volna egy kisebb darab nyákdugóval...

De ez mind mind normális már ilyenkor.

Kitartást neked is!

Üdv!

2011. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...azt elfelejtettem, hogy bár én nem keményedek igazán, de néha nekem is hányingerem van, főleg autóban ülve. Valamint nincs étvágyam.
2011. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia..Olyan hogy 2200 olyan nincs..Nem2100 volt..?

Az útolsó három szám csak 0 vagy 1 lehet..

Az első szám 1-3ig lehet...

Ezek az adatok,ebből megtudod állapítani hogy mi a helyzet..

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj


Ezzel akár még túl is hordhatod..Ez az érték ilyenkor teljesen normálisnak számít

2011. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem ezt mondták.2200
2011. jún. 10. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagy hülyeséget mondtak..Mert olyan nincs..Amit leírtam azok a valós értékek..A második szám csak 1 es vagy 0 lehet...Szerintem neked 2100 nak kell lenned..Azzal még sokáig el lehet húzni..Vigyázz magatokra..Örömteli babázást..
2011. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!