Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis-e ha eleg sokszor...

Normalis-e ha eleg sokszor nyilal es faj a mehem?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok. Mar a terhesseg legeleje ota fa, nyilal a hasamalja. Elmentem dokihoz, a doki pedig azt mondta, hogy mivel az elso gyermekemet csaszarmetszessel szultem, a mehem falan a heg miatt vannak ilyen erzeseim (mintha huznak a belsomet, mert ott nem tud ugy tagulni. Kicsit hitetlenul halgattam mert soha nem hallottam meg senkitol sem ilyesmit. Kivancsi vagyok nektek mi a vfelemenyetek esetleg van (volt)-e valakinek hasonlo problemaja.Koszi!
2008. febr. 20. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak nyilalások és szurkálások itt ott de nem erösek azt mondják mert tágul a méh csinálja a bab a helyet de nekem ez az első neked az elsö babánál nem voltak ilyenek vagy nem tudod megkülönböztetni a két terhességet van egy kolléganöm de nem emlékszem hogy ondta volna hogy a császár miatt ilyenek lenének neki csak olyn természetes terhess velejárónak tulajdonototta esetleg kérdezz másik dokit is addig is szépp baba várást
2008. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek vannak fájdalmai, én sem tudtam, hogy a terhesség fáj.-)

Nekem is van hol mensi érzésem, hol csak úgy fáj, húzódik, hol nyilall. Ez pont azért van, mert tágul a méh, ne félj, teljesen normális dolog ez. Amíg nincs vérzés, minden oké.-)

2008. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elso hozzaszolohoz szeretnek szolni, ha meg olvassa ezt a kerdest: termeszetesen meg tudom kulonboztetni a ket terhesseget, elvegre az elsot is en hordtam ki, de nem olyan jellegu fajdalmaim vannak,mint az elsonel, maskepp nem kerdeztem volna itt.

Amugy az elsovel nem volt semmi problemam, amit most nem igazan mondhatok el. Szerintem nincs ket egyforma terhesseg.Azert kosz a valaszt!

2008. febr. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!