Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már beékelődött a feje a...

Már beékelődött a feje a babának, sőt nagyon lent van már doki szerint! 3111méhszáj,2fokban érett lepény jelenthet korábbi szülést?

Figyelt kérdés
36+4km
2011. jún. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen adatokkal 40+5-ig húztam, ekkor is indították! Bármi lehet belőle! :o)
2011. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ebbol nem lehet kiindulni.

Remeljuk meg varni fog a babad ket-harom hetet, de lehet, hogy egy het mulva megszulsz.

A lepeny mindket terhessegemnel masod fokban volt erett a 36. heti uh-n.

Az elso gyereknel teljesen zarva volt a mehszaj, viszont mar beekelodott a 36. heten, teljesen leszallt a pocakom (eredmeny: durva aranyerem lett).

A masodik terhessegnel az elejetol kezdve rovidult/nyilt a mehnyak es a mehszaj, nekem lehetosegem sem volt pihenni, csak a kemenyedest fogtuk vissza, fekudnom nem kellett. Az utolso 3 napot mar 1333-as mehszajjal csinaltam a dolgomat es megsem indult be a babam magatol, inditani kellett, mert a doki mar nem mert hazaengedni vizsgalatrol, de befektetni mar nem akart.

Szoval nalam is voltak mindenfele gyanuk arra, hogy korabban jonnek a babak, megis mindketto a 40. heten szuletett.

2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30. héttől be van ékelődve a babám buksija, és meg van rövidülve a méhnyak. a 36. héten még csak felpuhult volt a méhszáj, a méhlepény 3. fokban érett, nagy baba 3170 gramm(szintén a 36. héten). most vagyok 37+4 a dokim 10 napot adott nekünk egyben( ami 10-én jár le), meglátjuk mi lesz belőle...
2011. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem korábban jött igen, de ez egyénenként változó lehet, mint ahogy írták is, hogy volt,aki még túl is hordta. Én 37. hetet töltöttem, amikor elkezdett szivárogni a magzatvíz. 3 éves kislány anyukája.
2011. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!