Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, tegnap óta...

30 hetes vagyok, tegnap óta néha rettenetesen belenyilal a hasamba és a hüvelyembe. Mi ez?

Figyelt kérdés
Első baba, így nem igazán tudom, ráadásul a dokim szabadságra ment, április közepén lesz újra. 2 hete voltam nála utoljára vizsgálaton, akkkor minden oké volt, C3000-t írt be a kiskönyvembe is. Túlerőltetve nem vagyok, itthon vagyok táppénzen. Egy kicsit meg vagyok ijedve.
2009. márc. 19. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul,ne ijedj meg!Ha teheted,pihenj sokat!Szedjél MagneB6-ot!Jó egészséget!
2009. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is 30 hetes vagyok, és én is 2 hete voltam dokinál, de az enyém nincs szabin :)) Amúgy nálunk C 3100-at írtak a kiskönyvbe, úgyhogy nálam a külső méhszáj ujjnyira nyitva. Nekem is szokott hasonló panaszom lenni, gondolom a pocaklakó dolgozik, az okozhatja. Nekem hátsó fali a lepényem, -és lehet, hogy hülye vagyok- de általában érzem ha az körül matat, mert olyan, mintha ki lennék belülről párnázva, olyan fura,kis matató, mintha kocsonyán keresztül érne hozzám. Ha elöről próbálkozik, az egész más, azt egyértelműen tudom, hogy mit csinál. Na, és ha "ott lent" kutakodik, akkor szokott nyilalni. Kellemetlen tud lenni, az biztos. Volt már olyan érzésem, mintha már egész a hüvelyemben lenne. Na, akkor én is megijedtem.
2009. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!