Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj belőle? Még nem...

Lehet baj belőle? Még nem telt el a 3 hónap.

Figyelt kérdés

6 és fél évig szedtem Meliane fog.gátlót, amit áprilisban abbahagytam, mivel a férjemmel babát szeretnénk. Olvastam, hogy érdemes 3 hónapot várni, míg a hormonok teljesen kiürülnek a szervezetből. Óvszert használtunk, de kiszakadt, és már 3 szép pozitív tesztem van!!! :))

Ennek nagyon örülünk mindketten, de kicsit félek is, hogy mivel még (elvileg) nem ürült ki a szervezetemből a hormon, baja lehet a babának.

Orvoshoz csak jövő hét keddre kaptam időpontot... szóval addig nem tudok szakembertől kérdezni.


2011. jún. 6. 13:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ és a biztatást :) Most már valóban nyugodt vagyok! És gartula a babódhoz!!!
2011. jún. 7. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!