Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj belőle? Még nem...

Lehet baj belőle? Még nem telt el a 3 hónap.

Figyelt kérdés

6 és fél évig szedtem Meliane fog.gátlót, amit áprilisban abbahagytam, mivel a férjemmel babát szeretnénk. Olvastam, hogy érdemes 3 hónapot várni, míg a hormonok teljesen kiürülnek a szervezetből. Óvszert használtunk, de kiszakadt, és már 3 szép pozitív tesztem van!!! :))

Ennek nagyon örülünk mindketten, de kicsit félek is, hogy mivel még (elvileg) nem ürült ki a szervezetemből a hormon, baja lehet a babának.

Orvoshoz csak jövő hét keddre kaptam időpontot... szóval addig nem tudok szakembertől kérdezni.


2011. jún. 6. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj mert azzal árthatsz a babádnak!A gyógyszertől semmi baja nem lesz!Gratulálok a babóhoz!
2011. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2011. jún. 6. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják,manapság már annyira nem ártalmasak a fogamzás gátlók,hogy ha valaki amellett esik teherbe,akkor sem ártalmas a babára.

Te pedig már abba is hagytad. NEM lesz gond!


Boldog babvárást neked!

2011. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha még a szervezetedben lenne a gyógyszer hatóanyaga, akkor nem eshettél volna teherbe, nem? Megőrülök ettől a "kiürüléstől" :) Semmi gond nem lesz emiatt, nyugodj meg, és csak magatokra koncentrálj!

Egyébként gratulálok, és boldog babavárást!

2011. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat! :) Amúgy nekem is az tűnt logikusnak, hogy amíg van hormon - nincs baba. De hát annyi mindent olvas az ember a neten :D
2011. jún. 6. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem semmi baj nem lesz emiatt. Gratulálok a gyors babóhoz, ügyesek voltatok! :-)))
2011. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönjünk :))
2011. jún. 6. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,nincs semmi gond!!Ezek a gyógyszerek már nagyon kevés hormont tartalmaznak és miután nem szeded pár napon belül ki is ürülnek a szervezetedből!!

Én is Melianet szedtem majdnem 9évig,tavaly szeptember elején hagytam abba és dec közepén megfogant a kislányunk!!!:-))Nekem a doki mondta,hogy felesleges várni,egyből lehet próbálkozni.Úgyhogy nincs miért izgulni!!

Minden jót Nektek,sok boldogságot és Boldog babavárást kívánok!!:-)))

26hetes pocakos

2011. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, kedves utolsó!!! Gratulálok, és boldog babavárást Neked!
2011. jún. 6. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

Először is Gratulálok:))

Másodszor pedig hidd el, hogy semmi baj nem lesz.:)

Én gyógyszert szedtem, voltam röntgenen, lovagoltam naponta több órát, sőt egy csomó olyan dolgot csináltam amit nem ajánlanak a kismamáknak mégis itt fekszik mellettem a kislányom és egészséges:))

Úgyhogy ne izgulj, semmi baj nem lesz:))


Boldog Babavárást!:)

2011. jún. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!