Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi vagy hüvelyi uh lesz a...

Hasi vagy hüvelyi uh lesz a 12. uh a II. Nőgyógyászati Klinikán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 hetesen már biztos, hogy hasi, legalábbis nekem már az volt (6 hetesen volt hüvelyi).
2009. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 12. hétig végeznek CSAK hüvelyit, ha végeznek.

Onnantól kezdve csak hasit!

2009. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.

Ha van valakinek tapasztalata a Sote II-n ezzel kapcsolatban, várom a válaszokat még. :)

2009. márc. 19. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csinálnak hüvelyit,de csak akkor,ha nem látja jól a doki a hasi un-n.Nálam is így volt.
2009. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ott szültem meg a második gyerkőcömet,de csak egyszer voltam ott ultrahangon.Mert maszekhoz jártam,mivel volt már vetélésem ezért döntöttem úgy hogy 4D ultrahangra fogok járni.A 32.héten voltam a kórházban,és egy idegen dokibácsi volt(az enyémnem szülése volt),eddig a napig nem tudtuk a nemét,mert nem akartuk megkérdezni.De ez a doki bácsi megmondta,hogy leányka lesz.Amikor megszületett akkor kiderült,hogy fiúcska!De a többi stimmelt!Amúgy jó felszerelt kórház,klassz egyágyas szülőszobával Én szuper szülésznőt fogtam ki.Szülés után odaadják a picurt,és utána 2 órát hármasban tölthettek a szülőszobán.Amúgy hasi ultrahang lesz!
2009. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!