Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolásánál ha...

Magzatmozgás számolásánál ha fél órán kersztül aktív, az csak 1-nek számit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az már bőven jó!:) Azért kell ezt nézni mert ilyenkor már keveset mozognak nehezebb kiszűrni, ha baj van! De nálatok minden rendben!:)))
2009. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem bőven jó,mert ha utána 10 órán keresztül semmi,az utalhat vmi problémára.Ezért mondják,h napi elosztásban kell kb.10 mozgásnak meglennie.2 gyerekes anyuka
2009. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az én babám reggel nagyon aktív ébredés után, mig az ágyban vagyok, majd napközben néha bejelentkezik, és este pedig néha 3órán kersztül is tologatja magát!
2009. márc. 19. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:

hu, te en ezzel annak idejen mennyit kinlodtam! igazabol most sem nagyon tudom, mindenki azt mondta, hogy ne szamolgassam, ha napjaban tobbszor erzem, hogy mocorog a baba, akkor jó.

nekem a vegefele mar csak este volt nagyon aktiv, de akkor minimum egy oran at. ha nem ereztem, akkor ébresztettem, hogy mozogjon.

Amikor nem mocorgott, az ebresztesemre se reagalt, en indultam a korhazba. CTG-re tettek, jól megvolt, csak aludt, ezt összesen kettőször játszottuk el (marmint be a korhazba, ctg, aztan haza, mert csak lusta volt).


Akkor fontos a mozgás azt hallottam, hogyha tulhordod a babat, lehet benne valami, mert en is tulhordtam,es masodjara mar a koldokzsinor atjarhatosagat neztek.


Szóval ha érzed, es rendszeresen, akkor szerintem ne szamolgasd, mert felesleges. a lenyeg, hogy napi többször jelezze, hogy van.

2009. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 19. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is ezt csinálja,mint a tiéd,a 36.hétben járunk és én nem számolgatom,csak érzem.
2009. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!