Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem? Mikor is...

Írnátok nekem? Mikor is eshettem teherbe? Mikor is van most akkor peteérés? Mensit követően is lehet vagy hogy van ez? Már nemértem.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta kedden hogy 5 hét 4 naposra saccolja a babát.Az utolsó mensim feb. 4.-én volt.Számításaim szerint 18.-án lett volna peteérésem.Végül is mi rendszeresen együtt voltunk a férjemmel,de igazából 18.-ára gondoltam hogy teherbe eshettem,mert úgy hallottam hogyha szeretkezés után nem állsz föl nagyobb az esélye hogy terhes maradsz.Én 18.-án úgy maradtam(fekve).Előtte is utánna is együtt voltunk.Hogy lehetek 5 hetes?Van hogy az orvos elszámolja?
2009. márc. 19. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A mensid alapján ma pont 6 hét 1 napos vagy. A terhességet mindig az utolsó mensitől számítják, nem a peteéréstől, mert azt nem lehet tudni pontosan mikor volt. Az hogy mikor fogant meg azt nehéz lesz eldöntened, nem muszály fekve maradnod ahhoz hagy a baba megfoganjon:)
2009. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Köszönöm hogy írtál,mert még elég kis tudatlanok vagyunk.A férjem azt hajtja hogy nem lehetsz 5 hetes.Hát 18.-án .....stb.Majd akkor megmutatom amit írtál.Köszi szépen.
2009. márc. 19. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!