Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az jó jel, ha a mensi előtt 4...

Az jó jel, ha a mensi előtt 4 nappal jobban felment a hőm (37, 0), pedig már a peteérést követően is magasabb lett (36,7), csak most még jobban? Peteérés előtt pedig 36,3-4 volt. Baba lehet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha magasbb a höd a szokásosnál akkor ugorjatok egymásnak már ha szeretnél babát!mert ha magasabb a höd a szokásosnál akkor pete érésed van!tehát készen állsz a baba gyrtásra!
2008. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A peteérés után mindig felmegy a hő és ott is marad a köv. mensiig. Ha a mensid elmarad és a hőmérsékleted nem esik le, akkor van esély, hogy baba.

És vitatkoznék az első hozzászoloval, mert a peteérés a legalacsonyabb hőmérsékletű napon következik be.

2008. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ebbe nem lennék olyan biztos!aztán végülis én se tudhatok mindent nekem ezt vizsgálaton mondta a nögyogyász meg egy másik csaj is aki igy lett terhes 2szer is!attol függetlenül lehet hogy én tévedek!
2008. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyu! Peteérés már volt két hete (egyébként igen pé-kor hőleesés és utána megy föl!). Utána felment szépen a hő...aztán két napja még jobban felment. Szóval újra megemelkedett, de közben nem ment vissza. Nem stagnál, hanem újabb "hőemelkedési fázisban" vagyok.
2008. ápr. 13. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs, ha bénán írom...a pé-utáni magas még magasabb lett
2008. ápr. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!