Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. Ha sokáig...

25 hetes vagyok. Ha sokáig ülök, összegörnyedek vagy szeretkezés közben is nagyon fáj a jobb oldalam. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
kicsit olyasmi érzés mint amikor beszorul a levegő csak sokkal rosszabb.elég kicsi a hasam és lehet hogy ezért nyomja belülről valami szervemet?
2008. febr. 20. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy jártam,mint te.Mikor mentem dokihoz megemlítettem neki,azt mondta,hogy lehet,hogy vesepangásom van.Meg is nézte uh-val,és igaz,hogy egy minimálisan pang a jobb vesém(ami állítólag terhesség alatt normális),de azt mondta emiatt nem fájhat ennyire az oldalam.És láss csodát,drága kisfiam lábacskáját pillantottuk meg,ami valószínűleg valami ideget nyomott.Kb.másfél hétig tartott,de aztán elmúlt.Úgyhogy ne aggódj,szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet!További boldog babavárást,szia!
2008. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!