Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a savam! Eddig ilyen...

Sok a savam! Eddig ilyen problémám még nem volt. Ezért nincs tapasztalatom. Mit lehet ellne tenni? Természetes gyógymodokat is várok.

Figyelt kérdés
32 hetes kismama
2009. márc. 18. 17:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszi csajok és köszi Fiú!Sok mindent irtatok,aminek nagyon örülök.Kicsit kiakattam ma ezen,mert eddig sima terhességem volt.Higyjétek el,iszom a tejet is,de eszem a gyümölcsöt is,mert iszonyúan kivánom.eszek paradicsomot is,paprikát is.Tudom,most azt hiszitek hülye vagyok!egyébként lehet!tudom,hogy árt,de kivánom.Rossz az étvágam a terhességem eleje óta,de a gyümölcsöt imádom.Csak ugy tünik,most nem kéne.De akkor mit egyek?!ja!A sajtot is próbáltam.Egyébként kislányt várok,az elsőt.De nem minden felhőtlen egy terhességnél.Erre rájöttem.Vagy csak nálam.Köszi mégegyszer.Üdv.
2009. márc. 18. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!