Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok így a 19. héten?

Hogy vagytok így a 19. héten?

Figyelt kérdés
Ki hogy érzi magát,mennyit mocorog a manótok?Tudjátok már,hogy fiú vagy lány lesz?Én olyan fáradékony vagyok,most is aludtam 2óra hosszát,a hasam néha görcsölget szedem rá a magne b6-ot,elevitet,de azt már csak heti 2 alkalommal,ezen kívül még béres kalciumot 500mg-osat.Úgy néz ki kislányunk lesz,bár a doki azt mondja ne vegyük 100%-nak,de nagy a valószinűsége,mert tegnap uh-on széttette a lábát és lógni nem lógott neki semmii ott:)
2009. márc. 18. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én tegnap voltam UH-n minden jó volt.sajnos a nemét nem tudták megmondani.A 12.hetesen még fiut mondtak igaz nem biztosra,most talán lány de ez sem biztos.Talán majda 4D-n kiderül eyg hónap mulva.Jó lenne már tudni.Nekem nincs semmi panaszom,növöget a hasam szépen.Első babád lesz?Hol fogsz szülni?Nekem 3. két lányom van,és Szegeden fogok szülni.19+5
2009. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egész sokat alszok,és hamar elfáradok!

A babám már egyre többet mocorog,már sokszor napközben is! Nekem első baba,és kisfiam lesz! Legalábbis eddig mindig ezt látták!

Miért csak heti két elevitet szedsz?

Boldog babavárást!

2009. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta nekem most már elég,hogy heti 2 alkalommal szedem az elevitet,főleg így,hogy én sok gyüm.meg zöldséget eszek.
2009. márc. 19. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én 18+5 vagyok, holnap megyek 4D-re, már nagyon várom, még nem tudjuk a nemét:) 2. baba lesz. Egyébként jól vagyok, elmúltak a szédelgések, émelygések, hízás+ 1kg (szerencsére), eddigi eredmények jók.

Szép pocakosodást:)

2009. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pesten fogok szülni a János kórházban,ott fogadtam orvos.Első babám lesz igen.4D-re is szeretnék menni,majd a 22-25hét között.
2009. márc. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!