Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szult mostansag Mika Peter...

Ki szult mostansag Mika Peter doktornal (Gyor)?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves baratnom ajanlotta, de meg o is csak babat var, nem szult nala.A Gyori Petz Aladar korhazban dolgozik. Velemenyek tapasztalatok erdekelnenek. A helyzet az hogy Bp-n elek, ide jarok terhesgondozasra, de szules elott 6 hettel hazakoltozunk szuleimhez videkre es Gyorben kell nogyogyaszt valasztanom....
2009. márc. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő az a nagyon fiatal doki, igaz? Bár én nem nála szültem, de mivel elég sokat fküdtem a kórházban, így lehetett hallani ezt-azt. Róla tulajdonképpen jókat hallottam. Engem egyszer uh-ozott, nem nagyon volt beszédes kedvében, de a szobatársam nála szült, és ő meg volt vele elégedve.
2009. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :-) Igen o az a fiatal doki, azt hiszem 33 eves, de mar vannak gyerekei neki is. Bolodg babavarast!
2009. márc. 18. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hete szültem Győrben, sajnos nem nála. De aki nála szült, mindenki csak dicsérte. Viziten volt szerencsém hozzá, nekem nagyon szimpi volt.
2009. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én legutóbb nála voltam a terhesgondozóba. Nem sok mindent beszélgettünk, de javasolt egy súlybecslő uh-ot a terhesség végére, mert ha esetleg nagy lessz a baba-4kg körüli- akkor valószínű, hogy műteni fognak, mivel a fiam is császárral lett. Ez a gesztus, hogy jvasolt még egy uh-t nagyon jól esett, mert sok dokihoz volt már szerencsém, de ilyenről egyik sem beszélt.

Amúgy nagyon sok itt a fiatal doki...

2009. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!