Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit milyen öröm (hir) ert a...

Kit milyen öröm (hir) ert a mai nap folyaman?

Figyelt kérdés

Kepzeljetek! En ma voltam uh.-n, 21 hetes vagyok, es hala az Egnek mindent rendben talalalt a doki, sot! Abban a csodaban volt reszem, hogy lattam amint a kislanyom egy pillanatra kinyitotta a szemet! Elmondhatatlanul boldog vagyok! :)

Most ti jöttök! Meseljetek! :)


2009. márc. 18. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először is gratulálok a kislányodhoz!!!Engem tegnap ért öröm,végre mehettem a védőnőhöz,aki nagyon kedves és aranyos.Remélem jövő pénteken is nagy örömhírt kapok,mert akkor megyünk a 12.heti uh-ra.Majd megírom az eredményt.
2009. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
ma eloszor szopizott 80 milit a fiam..igaz, 40 perc alatt, és elmeletileg elegnek kellene lennie, de még melle benyomott 30 mili tapszert..de akkoris nagy elorelepes az eddigi 20 milikhez kepest..bar, lehet, hogy csak a merleg csal..
2009. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Adri baba ***** válasza:
100%
11:56-os amennyiben Dunakeszin laksz fennáll a lehetősége:)
2009. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ma voltunk védőnéninél a kislányommal és nagyon meg lettünk dicsérve, hogy pont úgy fejlődik a kislányom, ahogy meg van írva. Én meg mondtam, hogy "bizony intelligens baba, olvassa a szakirodalmat".:) Nemrég kezdtük a hozzátáplálást és azért is meg lettünk dicsérve...jól esett, hogy jól csinálom a dolgom.

6,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem a múlt héten ért nagyon jó hír, de gondoltam elmesélem. 4D-n voltunk és végre kiderült, hogy kukis (28. hét)! Az elején borzasztóan csalódott voltam, mert a kisfiam mindkét kézzel nagyon takarta az arcocskáját, így semmit nem láttunk belőle, de pár perc múlva úgy döntött, hogy csak megmutatja. A végére nagyon jó képek sikerültek. Már most nagyon szép kis pofija van. Már most mindenki látja rajta, hogy apja fia! Nem vicc! :)

Szóval nagyon boldogok vagyunk!

29 hetes kismami

2009. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Olyan jo olvasni, hogy milyen sok fajta/fele jo hir van, es mindenkinek van egy-egy jo szava. :)

Ami a szem kinyitast illeti : A dokim kerdezte rögtön utana : "latta anyuka, kinyitotta a szemet?"

Ugyhogy ezekszerint a kislanyom korabban kivancsiskodik mar mint az atlag, vagy pedig egyszeruen az "ujszopizas", a folyamatos ficergesek, integetesek, na meg a 19. heti "punci mutogatas" utan valami massal is elö akart rukkolni... :)

Szep napot, tovabbi sok sok örömhirt mindenkinek. En meg varom, hogy le is irjatok! Lya :)

2009. márc. 19. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!