Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hónaljt lehet krémmel epilálni?

Hónaljt lehet krémmel epilálni?

Figyelt kérdés
37hetes vagyok, és szeretném kicsit rendbeszedni magamat mielött bekerülök a kórházba.
2009. márc. 18. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen epilálókrém használata nem javasolt, mert tiszta vegyi dolog, ráadásul a mell fő tejmirigyei a hónaljba torkollanak.

Inkább borotváld le és vidd magaddal a borotvádat, vagy a gépi epillátor is jó, de szereket most hanyagold a tej miatt.

2009. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is erre gondoltam, hogy a tejci miatt sem ajánlatos. De azért kiváncsi voltam véleményekre, mert az a kényelmes, de akkor marad a borotva erre az időre:)
2009. márc. 18. 11:41
 3/5 Adri baba ***** válasza:

Sajnos terhesség alatt kerülendő az ilyen szerek használata mert allergiás reakciót vállthat ki.

A borotva sem a legjobb(nekem)mert bizonyos részeket egyedül már igen nehéz!;)(ha érted mire gondolok)

Sok sikert,és könnyű szülést kívánok!


26hetes

2009. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, értem mire gondolsz, de szerintem az a terület ilyenkor nem olyan nagy gond, ha nem érjük el rendesen. Majd szüléskor segítenek:)
2009. márc. 18. 12:54
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm, neked is sok sikert, boldog babavárást!
2009. márc. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!