Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldököm alatt (lejebb)...

A köldököm alatt (lejebb) középtájt fájdogál a hasam. Nektek is szokott ilyen lenni? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Hirtelen belejön a fájás (nemvészes fájás)aztán elmúli utánna megint és így tovább.Ja és később átterjed bal oldalra,jobb oldalra,van amikor az egész hasam fájdogál.Ez baj?Nektek is van ilyen?
2009. márc. 18. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is szokott ilyen lenni.Nem kell addig aggódni amig nem erősödnek a fájások.

A szalagok összehúzódásai meg a baba növekedése miatt fáj.MagneB6ot szedjél és akkor nem fogod érezni.

21hetes kismami

2009. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Én 5 hetes vagyok azt mondta az orvos.Mondta hogy szedhetek magneB6-ot,de nem mondta hogy hányat és mikor.A tájékoztatór a 4-5 adag van írva.Ez nem sok egy kicsit?Szerintem igen.Főleg még az elevit is meg az E vitamin.Te mit szedsz és mennyit.Hívjam föl a dokimat ezmiatt?
2009. márc. 18. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elejétől kezdve fáj a hasam mindig! Méh szalagok nyúlnak stb.Én is szedek elevitet és MAgne B6ot! 3*2 öt magne de most jobban fájt a doki azt mondta akkor 3*2 öt szedjek be! 18+4
2009. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van itthon E vitaminom meg magne B6-om.Az elevitet majd ma vagy holnap fogjuk kiváltani.Külön külön más időpontban szedjem vagy hogy?Nemtudom.Előre is köszönöm a segítséget.
2009. márc. 18. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az elevitet mindig reggel veszem be! A magne B6ot meg regg.délben este! De a dél van hogy 2 óra! Este is változó!
2009. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál!!!!Tehát akkor nem lehet ártalmas ez a sok bogyó?!
2009. márc. 18. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
:)szívesen! Nem sok nyugi!! :)
2009. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!az első válaszoló vagyok.

én femibiont szedek az elejétől.minden gyógyszert reggel veszek be reggeli után.(femibion,magneB6,folsav)

Amikor görcsöl a hasam akkor beveszek mégegy magnét,de általába 2t szoktam bevenni.

2009. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!