Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudom helyettesíteni a...

Kíváncsicska kérdése:

Mivel tudom helyettesíteni a 2 dl tejet? Holnap 12 hetes vizsgálatra és vérvételre megyek. Nem tudom meginni a tejet, a natúr joghurtot és a kefirt sem szeretem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves 7:52-es! Nem ugrott senki a kérdezőnek csupán próbáltuk kitalálni, hogy milyen vizsgálatról is lehet szó mivel a többségnek ilyen nem volt csak a 24 hetes cukorterhelésen...
2011. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ennyiszer írok, de holnap megyek én is a 12 hetes vérvételre, és teljesen bekavarodtam hogy hogy menjek. Nekem tök alap volt hogy éhgyomorra kell. De konkrétan nem kérdeztem rá. A kérdező nem írt zsemlét csak a tejet. De ha reggeli után vesznek vért, hogy értékelik a cukrot?

És nem egységes a terhesgondozás-laborvizsgálatok?? Egyik helyen így, másik helyen úgy? Jövő héten megyek pestre ott szintén lesz uh, labor.. oda hogy menjek.

2011. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!