Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy már a 35....

Lehetséges, hogy már a 35. hét elején lejjebb van a hasam?

Figyelt kérdés
Anyukám ma este azt mondta, hogy szerinte lejjebb van a hasam, mint eddig. Tegnap töltöttem a 35. hetet. Nem korai ez még? Mit lehet ilyenkor érezni? Nekem csak picike görcseim szoktak lenni, de az is ritkán, és rövid ideig. És ha valóban lejjebb van, akkor kb mennyi idő lehet még a szülésig? Kicsit megijedtem, amikor ezt mondta.
2009. márc. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár egy hónapod is,ne ijedj meg,nekem is lejjebb ment talán ezidőtájt,és a 39. héten szültem.Van akinek nem is megy lejjebb.Én nem éreztem semmit,én is mindig anyum kérdezgettem.Pihengess sokat.Nem tudom kell-e valamit szednem,de pl. magnéziumot 36. hét után már nem ajánlják,szval marad a pihi,a görcsök miatt meg egyeztess a dokival,de ha rövid,és össze-vissza,és ritkán,nem jelent semmit,esetleg a szervezeted jelez hogy pihengess többet.
2009. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 33. héten szállt le, és a kiírt napon szültem.
2009. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 33 hét végén szállt le, 35+2 hetes vagyok. Bocsi az offért, de ti nem vettétek észre h mintha kisebb lenne a hasatok miután leszállt, vagy csak én képzelődöm?
2009. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is kisebbnek láttam :)
2009. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyugodtam!:)

Ez érdekes, de apa nekem is mondta már, hogy mintha kisebb lenne a pocim!

2009. márc. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!