Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A II. sz. Nőgyógyászatin...

A II. sz. Nőgyógyászatin milyen a 12. genetikai uh? Apuka bejöhet? Hány perces? Videót csinálnak ha viszek kazit? Képet adnak? Jövöhéten kell mennem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem a férjem a 18. heti genetikaira jött. Megkérdeztem és bejöhetett, van egy szék a fali monitorral szemben, így ott tudta nézni a dolgokat. Nem kérdezték meg, hogy kérek-e képet, így természetesen nem is adtak. Nem hinném, hogy csinálnának felvételt( bár ki tudja), de még úgyis aprócska a baba, meg nem is tart sokáig a vizsgálat. Kb 5 perc az egész, mire gyorsan végignézi a doki, hogy mindene megvan-e? Érdemes majd 4d-s UH-ra elmenni, sokkal nagyobb élmény. Az jóval tovább tart és ott már mindent lehet látni. Mi a 23. héten voltunk 4D-n, fél órás volt, azt megkaptuk DVD-n meg CD-n kb 50 db képet + leletet. (12.000 FT-ért)

Sok boldogságot a babához!

35 hetes kismama

2009. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is a 18. heti uh-n voltunk, és a férjem is bejött, pedig pont látogatási tilalom volt, de vidékről jöttünk, és csak ezért, így megkértük a portást, engedjen be. Szerencsére be is engedett, és a doki is. Viszont egy kicsit panaszkodok is, mert nekem nagyon kényelmetlen volt az ágy, teljesen vízszintesre beállítva, így fel kellett emelnem a fejem, amit persze nem bírtam tartani, így alig láttam a monitort. És nagyon vártuk, hogy mondjanak valamit a nemüket illetően, de nem nézte doki. Aztán a végén kértük, nézze már meg, és azt mondta, nem. Na, hát ekkor csalódtam egy nagyot!

hármasikres kismama

Ja, és nekünk sem tartott 5-10 percnél tovább. Azért a képet, dvd-t próbáld meg. Hátha adnak.

2009. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hármasiker?? Azta! Gratulálok!


Kár hogy ilyen rövid a vizsgálat.

2009. márc. 17. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a barátnőm ott csináltatta a genetikai uh-ot,és nagyon rossz tapasztalatai voltak.Azt mondta az orvos bunkó volt vele,nem mondott,nem mutatott neki semmit,se a nemét,se a babát.Aztán mikor a barátnőm megkérdezte hogy fiú vagy kislány,ráförmedt a doki hogy nem mondja meg.Felvételt se kapott,meg képet se.Én meg magándokinál csináltattam genetikai uh-t,és úgy jött ki a dolog,hogy a genetikai uh+4d-s uh+felvétel dvd-n+képek összesen 10000 ft-ba került,és hatalmas élmény volt,kedves segítőkész doktornővel,és legalább azt is megtudtuk hogy kislányunk lesz. :-)És az egyik válaszolónak üzenem,igenis sokat látni a babából a 18-ik héten,a miénk játszott a köldökzsinórral,szopta az ujját,mosolygott stb.Sok sikert a babóhoz!

Egy 35 hetes kismama

2009. márc. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Lehet hogy ha nekem is rossz tapasztalatom lesz, elmegyek egy másik dokihoz is, vagy 4D-re, nekem is megér 10.ezret. :) Még ha a terhesség alatt 2szer is megyünk 4D-re. :)
2009. márc. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!