Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nomális, ha a 11. hétben még...

Nomális, ha a 11. hétben még nem látszik semmi, ill. panaszaim alíg vannak, néha érzem a melleimet, hogy fájnak, de nem vészes, ill. néha puffadok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális biztos halotál már olyat hogy nem vagyunk egyformák én most 17 hetes vagyok se allig van hasam és semi terhess tünetem nem volt és nincs a mai napig de attól nagyonjól vagyunk nincs semmi gond ez neked is könyebb ha nem kell minden órában hánynod nem :)a poci majd fog lassan domborodni én már alig várom hogy megmozduljon de valahogy még korainak tartja:)mindig lessz olyan hogy már nem birodd kivárni mikor lesz már de légy türelms és élvezd ki minden napját a tehességnek nagyon szépp dolog:)jó baba várást
2008. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van akinek a 20. héten kezd gömbölyödni a pocak, ne aggódj, Te ilyen alkat vagy.A tünetek sem egyformán jelentkeznek,kinek előbb,kinek később, vagy van olyam akinél sok tünet egyáltalán nem jelentkezik.

Gratulálok a babóhoz!

2008. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem cserélnél velem, nekem egész nap nagyon erős hányingerem van, még éjjel is, ha felébredek, és semmit sem tudok enni, inni is csak azért iszom, nehogy kiszáradjak. Borzasztóan érzem magam, zuhanyozni is alig tudok, mert a tusfürdőm illatától is öklendezek. Az első terhességem könnyebb volt, és akkor nekem is csak a 20. héten kezdett látszani a pocak. Most 11 hetes vagyok, és már látszik. Tényelg nem vagyunk egyformák :-)
2008. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak megerősíteni tudlak, nem baj az ha nincs hányingered, megkönnyebbülsz sok dologtól. pl nem tartanak annyira nyafkának. :) Nekem még most is vannak öklendezések, pedig már 23 hetes vagyok. egy időben elmúlt most újra előjött tényleg nem vagyunk egyformák, aggódni mindenesetre nem kell! :)))

Boldog babavárást! :)

2008. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!