Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt szolnoki kismamák?

Vannak itt szolnoki kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hanyadik hétben vagytok? Mikorra vagytok kiirva? Hova jártok vizsgálatokra? És hány évesek vagytok?:)


2011. máj. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szolnoki hanem törökszentmiklósi vagyok, de Szolnokra járok Emődi Sándor magánrendelőjébe. kb 7 hetes vagyok és 24 éves.

Te?

2011. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is 7hetes vagyok. Viszont nekem nincsen magán dokim. Én kicsit fiatalabb vagyok mint te :)
2011. jún. 1. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is szeretnél magán orvost?

Hány éves vagy?

Mikor mész ultrahangra és hogy érzed magad?

2011. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék csak sajnos nem tudnám kifizetni...

18vagyok:)

jövőhéten megyek.

2011. jún. 2. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem terveztétek a babát? Egyébként sokan vannak akik nem járnak magán rendelőbe és jó véleménnyel vannak az orvosokról a kórházban. Én már voltam egy uh-n 5-6 hetesen akkor volt 10mm-es petezsákom 1.9 mm-es szikhólyaggal. Szerintem a jövő héten már lesz embriónk is, legalábbis remélem:) Jól érzed magad, nekem vannak rosszulléteim.
2011. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gyógyszer mellett csúszott be, nem terveztük. De ha már így alakult, akkor boldogan vállaljuk a babát.

Én elég rosszul viselem a terhességet. Folyton hányingerem van, alig tudok enni valamit :S

2011. jún. 2. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
sziasztok igaz már nem vagyok kismama de én is Törökszentmiklósi vagyok ha van kedvetek ismerkedhetünk. Én 21 vagyok 15h a lányom én mezőtúrón szültem berényinél
2011. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Régebben én is Berényihez jártam, de nekem nem volt szimpatikus a mezőtúri kórház, ezért váltottam orvost.

7-8 hkm

2011. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva voltam nekem Szolnok nem volt szimpatikus úgy éreztem Szolnokon magam mint ha egy sertés telepen lennék :(
2011. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!