Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki kismamák! Dr Erdődi...

Szolnoki kismamák! Dr Erdődi Zoltánról vélemények? Nem tudom kit válasszak orvosomnak.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Én még nem szültem, de rendszeresen nézegetem ezt az oldalt, amit küldök Neked. Itt sokat-sokan említették Erdődi doktort. Én nem ismerem, de ha van időd, és kedved, lapozz vissza a hozzászólásokban, hátha találsz addig is valamit Róla, amig itt nem válaszolnak Neked. És bocsi, hogy nem konkrét választ küldök:

[link]

2009. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
előző vagyok: szerintem irhatsz oda is a fórumozóknak, ahogy olvasgatom, szívesen segítenek egymásnak. Remélem azért picit tudtam segíteni :)
2009. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


megint én vagyok...találtam kérdést Róla Neked, csemegézz nyugodtan :-))) Ahogy a véleményekből olvasom, nem rossz választás. Kap hideget-meleget, de ez igy szokott lenni. Többet már nem zavarlak :-)))

2009. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Én Erdődi dokinál szültem a tavasszal. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele, mindig minden kérdésemre válaszolt, kedves volt, nagyon jó ultrahangos, szóval biztonságban éreztem magam és a babámat is.

Az sem utolsó szempont, hogy nagyságrendekkel kevesebbet kér egy-egy vizsgálatért, mint orvostársai.

2009. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. jún. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!