Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tippje székreked...

Van valakinek tippje székrekedésre? A 12. hétben járok de minden wc-re menés maga a gyötrelem!

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, szilvalekvár, sok folyadék, rostdús ételek, gyümölcsök, zöldség, teljes kiőrlésű kenyér.
2009. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Sok folyadék, rostos gyümölcsök, joghurt, szilvalekvár. Végszükség esetén gyógyszertár.
2009. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a narancslé vált be, az elején sokat küzdöttem a székrekedéssel. Sok mindent kipróbáltam mire megtaláltam azt ami bevált, este négy-öt narancsot ki szoktam csavarni a sima kézi csavarón, megittam és reggelre megvolt az eredménye. Hála égnek most már rendeződött a dolog.

24 hetes km.

2009. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a természetes gyógymód már nem segít, Leavolac. Patikában vény nélkül ajánlotta nekem a gyógyszerész, a termékismertető szerint is nyugodtan használhatom. Ez szirup, teában elkeverve iható, kettő-négy órán belül hat!
2009. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem a reggelire nagy bögre tej vagy kakaó, tejeskávé és mellé gyümölcs (1-2 narancs vagy alma) vált be

vigyázz, a banán hasfogó


sok folyadékot igyál, legalább 2,5 litert naponta

2009. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!:):)
2009. márc. 16. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem semmi sem segített csak a kakaó minden reggel ittam. Volt, hogy egy litert is meg tudtam inni, nagyon jól esett és belül is rendet tett.

Próbáld ki!

2009. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem semmi más nem segített csak a Glicerin kúp. Pedig itt is elolvastam minden hozzászólást pár hónapja a témában, és annyi gyümölcsöt ettem meg vizet ittam mint még soha.. hát mindenkinél más.
2009. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a normaflor-t. Velem csodát tett. MÉg egy tipp: Ha megszületik a babócád akkor is igyál, hamarabb fogsz tudni wc-re menni. (Kevesebb az esélya bélösszenövés, vagy elzáródásra-nem tudom melyiknek hívják ami szülés után szokott lenni.) Nekem már másnap sikerült, minden probléma nélkül. Sajnos unokatesómat ezért nem engedték haza a kórházból, mert nem ment neki. SOk sikert!
2009. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!