Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Miért feszít az alhasam...

SOS! Miért feszít az alhasam és a szeméremdombom nagyon nagyon? És kezd fájni a derekam is

Figyelt kérdés
és olyan mintha feszítenék a combom :(35hetes km
2011. máj. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű helyezkedik a baba. Lassan lemegy a helyére. Gondolom már be van fordulva. Tágul a csípőd, hogy ki tudjon majd jönni a baba.
2011. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben erre mondták hogy jóslófájások. Ne ijedj meg, még biztosan nincs itt az ideje.Azért figyelj ezekre.
2011. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MIvel még csak 35 hetes vagy jelenleg,az még koraszülésnek számítana ha most szülnél,a tüneteid alapján akár arról is szó lehet,hogy a méhszájad kezd kinyílni,fenyegető koraszülés jelei mutatkoznak.

Felelősségteljesen csak azt lehet tanácsolni,hogy most azonnal indulj a szülészetre,nézzenek meg,bizonyosodjanak meg róla nincs e esetleg kinyílva a méhszájad.

Ha gond van akkor adnának a picinek tüdőérlelőt és igyekeznének infúziós kezeléssel még egy picit bentmaradásra bírni őt.


Nyákdugót nem láttál eltávozni(sárgás-sűrű nyák)?


Én már megtanultam egy tragédia révén,hogy inkább 100x nézzenek hisztisnek mintsem túl későn jelentkezzem orvosnál.,azóta mindenkit erre bíztatok!

2011. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fehér-krém szinű (nem folyás) nyálkás,taknyos vmi már régebb óta jön ilyen kisebb darabokban.nem tudom.valaki azt mondja h nyák vki h nem...hát én nem tom már...vér nincs benne.folyamatosan kemény a hasam,tagnap jóslóim voltak elég sürűn-ma leginkább csak kemény állandóan.
2011. máj. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!