Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat görcsöl a hasam,...

Nagyon sokat görcsöl a hasam, szerintetek mitől lehet? Főleg ha sétálok. Olyan mintha megjönne a menstruációm. Járt, vagy van valaki még így?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vsgy?
2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 hetes
2011. máj. 25. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

24 hetesen nem normális, ha görcsölsz. El kéne menned dokihoz! Inkább menj el feleslegesen, mint hogy valami baj legyen.

Egyébként én pont ma voltam dokinál ugyanezzel. De én 28 hetes vagyok és mondta is a doki, hogy 28 hetesen ez az érzés normális, mert nyúlik a méhem és most fog nagyon nagyot nőni a hasam. De ez 28 hetesen normális nem előbb!

Keményedik is a hasad? Lehet, hogy csak magnéziumot kell szedned, de azt is csak a doki tudja megmondani neked, hogy milyet és mennyit.

2011. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kell szednem,magnéziumot!!És ha attól sem múlik el vissza kell mennem a dokihoz!A hasam nem keményedik.Remélem nem lesz gond:(!!!
2011. máj. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!