Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskemétiek? Egy kis segítség...

Kecskemétiek? Egy kis segítség kellene 12. heti genetikaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megkaptam az időpontot a 12. uh-ra kórházba! Azt tudom,hogy előtte vérvételre kell mennem!

Azt hittem,hogy először van vérvétel utána az uh! De most mondta egy ismerős, aki már volt,hogy először uh, utána vérvétel. Én 9:30-ra kaptam időponot uh-ra! Akkor még utána kellenem menni vérvételre?

Illetve fizetős ez? Mintha azt mondták volna,hogy 8 ezer!


2011. máj. 24. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én augusztusban voltam ott, akkor ingyenes volt.Először a tanácsadóba kell menni, ott regisztrálnak, utána Uh.Aztán vissza a tanácsadóba, onnan vérvétel.És nagyon sokat kell várni!!!!
2011. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én februárban voltam,először kellett menni a tanácsadóba beutalóért de én ott egyszerre megkaptam mindkettőt,először uh és utána van vérvétel.Én nagyon gyorsan kész lettem.Nem kellett fizetni.
2011. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 haramia ***** válasza:

Szia!


A 06-76/516-900 - as szám 8363 mellék a terhesgondozóé, ahol az asszisztensnő adni fog egy időpontot neked, amikor átveheted a beutalót náluk a 12. heti uh-ra és a vérvételre is (nekem pl. nem is egy napon volt a kettő) és ingyenes, dehogy kerül pénzbe...

2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!