Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy terhesség,...

Mennyibe kerül egy terhesség, a baba kihordása, megszülése, ha nem választok orvost magamnak?

Figyelt kérdés
Vizsgálatok, stb.
2011. máj. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2011. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem választasz orvost a vizsgálatok ingyenesek.

Terhesvitamin 2000 Ft (a Gravida tuti ennyi) havonta

Pár terhesgönc, én most vettem 3 terhesnadrágot a vaterán 5500 Ft-ért (a 3 db volt ennyi!)

És hát persze a baba cuccai...

2011. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én így csináltam :)

Vizsgálatok : 0Ft

Sikertelen 4d ultrahang: 5ezer Ft

Havi vitamin adag: kb 4ezer Ft

Kismama ruhák: kb 30ezer Ft


A terhesség ennyi volt nekem... Bezzeg utána a babacuccok.... Pedig abból is csak a szükségeset vettük :) De legalább amit a szülésen spóroltam azt nyugodt szívvel elkölthettük :)))

2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. már túl vagyok egy terhességen, 2 éves a lányom.. nála volt fogadott orvosom, a gatyám ráment.. terhescuccaim vannak, babaruhák is, a terhesség folyamatát már ismerem, a szülésnél majd lesz orvos úgyis, ezért gondoltam, nem dobok ki pénzt feleslegesen, remélem nem bánom meg.
2011. máj. 22. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizti nem bánod meg:)

Én is sztk-ba jártam, így ingyen volt, gravidát szedtem, az havi 2ezer.4D-n 1x voltunk, 10ezer, vettem 2 nacit, anyum varrt plusz 1et, pólókat nem nagyon vettem.plusz baba cuccok.De ha ezek megvannak, akkor elég olcsón ki fogtok jönni:)

Azt megkérdezhetem, hogy így utólag nem érte meg az a sok pénz, amit kiadtál az első terhességnél a dokira?Nem volt olyan "extra" a szülés?

2011. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így utólag nem bánom, hogy magándokim volt, mert nagyon tájékozatlan voltam, és biztonságérzetet adott, d emár nincs erre szükségem, csak arra, hogy megvizsgáljanak havonta. De az ár az elég magas volt, a szülésem nagyon gyors és könnyű volt, amiért 40ezret fizettem, azt mond költhettem volna a babámra, mert mindegyik orvos nagyon lelkiismeretes volt, szóval szerintem nem fontos fogadni, havsak nincs sok kidobandó pénzed, amiért cserébe egy picivel több figyelemben részesülsz.
2011. máj. 23. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi hogy belekérdezek, de én is igy gondolkozok, hogy nem szeretnék orvost fogadni, akkor csak megyek az sztk-ba és kész? amikor aki ott van ir a kiskönyvbe meg minden vizsgálatra elküld? mondanom kell hogy nem akarok fogadott orvost? mert gondolom rákérdeznek már csak hogy akkor itt vagyok én inkább fizess nekem! cimszóval. vagy ilyenkor mi a helyzet, mert magándokira nekem se nagyon lenne pénzem.
2011. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a körzeti nőgyógyászhoz kell menned, aki a lakóhelyed szerinti illetékes. És elvileg az ő rendelési idejében mindig őhozzá. Nem szokták megkérdezni, azt neked kell mondani, hogy felkéred, ha magánúton szeretnél hozzá járni, én legalábbis úgy csináltam, hogy a magánrendelésére mentem mindig, és kértem, a szülésemnél ő legyen ott.
2011. máj. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!