Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babámat minden órában...

Ha a babámat minden órában érzem mozogni, és akkor több mozdulatot is tesz, akkor jó az oxigénellátottsága? 38+4 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mozog az jó!!!Szerintem az sokkal nagyobb gáz ha nem mozog.Ha nem mozog nagyon 1 napig, akkor valószínű, hogy szülni fogsz!!!Jársz már ctg-re?Ott is mozogni kell a babának, pedig ott csak 15-20 percet kell ülni...
2011. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, járok. Ott elvileg rendben volt minden, tett is pár mozdulatot mindhárom alkalommal (36,37,38. heti). Csak ugye heti 1 alkalom oly kevésnek tűnik, és az előző terhességemnél gond volt az áramlással. (szerencsére nem történt baj, mert időben megcsászároztak)
2011. máj. 20. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen ez elég szörnyű élmény lehetett!!Megértem, hogy aggódsz!Lehet ha elmondanád a dokinak, hogy mi történt előzőleg, akkor megvizsgálna kicsit jobban, de egyébként most kéne jönnie egy utolsó ultra hangnak valamikor, és ott megtudják mondani, hogy minden rendben van.

De ne aggód túl ezt a dolgot, mert nem jó a babának sem..teljesen normális, hogy ennyit mozog, az enyém a vége fele már alig mozgott és semmi baj nem lett!!!Én minden jót kívánok nektek!! :) és persze könnyű szülést! ;)

2011. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. máj. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!