Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok maszturbálni,...

Szoktatok maszturbálni, terhes anyukák?

Figyelt kérdés

Tenerbeesés előtt is maszturbáltatok vagy csak mióta terhesek vagytok? Milyen gyakran? Van szex a férjetekkel?

N/32


2011. máj. 19. 15:46
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Igeeeen.Ám ami érdekes,a férjemmel most nem szexelünk(kb 2.hónapja),igaz,építkezés van,estére hulla fáradt.Különben most én sem nagyon kívánom(a maszturbálást igen)kislányt várok.Az előző 2 terhességemkor(fiúkat vártam) majd megvesztem a szexért....
2012. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
én még nem tudom fiú vagy lány lesz... de őrült módon kívánom a szexet és mivel a kedvesem egész nap dolgozik így maradok a masztinál. ezt mondtam is neki, erre az volt a válasza, hogy ha kívánod és jól esik akkor csináld nyugodtan. nem volt sértődés, felnőtt, érett emberként kezelte a dolgot. szerintem ez így normális, én sem vagyok megsértődve, ha teszem azt pár napig nem találkozunk és csinálja magának.
2012. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!