Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az elő tünetei a méhen...

Mik az elő tünetei a méhen kivűli terhességnek? Most vagyok 5 hetes terhes jövő héten megyek orvoshoz, de sokszor érzek jobb oldalon a petefészkemnél szurkálást. Vérzésem egyátalán nincs. Egy kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ne aggódj, és ne gondolj rögtön roszra.Szerintem csak tágulni kezd a méhed.Nekem is sokat szúrkált és mindig a baloldalamon.De majd a doki megnyugtat.Mégiscsak egy ujj élet keletkezett benned,aminek szívből grátulálok.Boldog babavárást.

2 hós anyuka

2009. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha valami hirtelen nagyon komoly fájdalmad lenne, vérzés azonnal irány az orvoshoz!

DE! Szerintem nem lesz semmi gond! Én is féltem ettől az elején, nekem is volt egyoldali szúrkálás, fájdalom (erős mensis fájdalom) pedig teljesen helyén van a gyerkőcöm.:)


Üdv: 22 hetes kismami

2009. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szurkálás teljesen normális dolog, a szervezeted készül, növekszik a méhed. Nekem az egész terhességemet végigkísérte, igaz a vége felé már egyre ritkult, akkor volt más:))
2009. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, en is nagyon sokat agyaltam mert tenyleg nagy fajdalmaim voltak, kb az elso 10 hetig. Mindenki azt mondta tagul a mehem, ez hogy semmi baj nem lesz, persze egt paran meg is ijesztettek, hogy ebbol meg lehet baj...hallgass a szivedre erezni fogod!

18 hetes kismami

2009. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!