Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy a...

Volt már úgy valaki hogy a nemvárt menses napján negatív lett a tesztje és később kiderült hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt menses első napja és csináltam tesztet de negatív lett.Még mindig nem jött meg és idegesít mert nekem általában hamarabb szokott megjönni.Írjatok ha valaki hasonlóan volt és mégis babás volt ami később derült ki.
2011. máj. 16. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

en menses elott egy nappal teszteltem akkor negativ lett, aztan ra 5 napra egy halvany poz csikom lett s azota sem jott meg.

most vagyok 6 hetes

2011. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg ugyan, de sajnos az érzékeny 10-es teszt negatív lett még egy halvány csík sem látszik.Érzem is hogy ma vagy holnap meg fog jönni.Nem baj majd ahogy terveztük is eredetileg augusztusban neki vágunk a baba projectnek.

Nektek meg jó babázást és köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 17. 10:23
 13/15 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok és vannak új fejlemények akit érdekel.

Nos azt álmodtam hogy tesztelgettem és ott a teszt pozitív lett és babát vártam.Reggel 7 órakor a mai nap felébredtem és az első vizeletből csináltam egy érzékeny tesztet és negatív lett.A papírján az áll hogy legkésőbb 30 percig kimutatja ez a teszt.(vaterás-teszveszes pregnancy test Wondfo)papírcsíkos. 15-20 perc eltelt a pisilés óta és akkor vettem észre hogy nagyon de nagyon halványan látszott a 2. csík.Nagyon rá kellett koncentrálni hogy lássam.És most meg már ha ránézek csak akkor látom egyből de még mindig nagyon halványan.A nemvárt 4.napján vagyok, pedig már nagyon meg fog jönni érzésem van.Most akkor mi van?S.O.S!

2011. máj. 19. 07:28
 14/15 A kérdező kommentje:

[link]



Itt egy kép a reggeli tesztről.Jobb kép nem sikerült.

2011. máj. 19. 12:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Ebből mi lett akkor?
2016. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!