Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már lassan egy hónapja, hogy...

Már lassan egy hónapja, hogy nem jött meg a mensim. Vettem terhességi tesztet, de negatív lett. van egy kicsi véres, barnás folyásom. Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. jún. 24. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
SZIA!én pont így jártam.az első hónapban barnás váladék de rendesen nem jött meg ateszt negatív lett így nem mentem orvoshoz.Arra gondoltam hogy csak a stressz vagy bármi más.Azóta a negyedik hónapban vagyok.Az orvost tudom neked javasolni minél előbb mert a tesztek nem mindig megbízhatók.Az orvos a legbiztosabb!Remélem tudtam segíteni!
2007. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon sok tényező befolyásolhatja. Csinálj még egy tesztet, és ha az is negatív akkor menj orvoshoz. Nekem is volt, hogy 1-1 hónapot elmaradt a menzim, de nem voltam terhes. A hormonszintjeim nem stimmeltek, és nem volt rendesen beállt ciklusom. Ezen is tud segíteni az orvos. Minnél hamarabb menj el, és kérj tanácsot.
2007. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én is így jártam. Egy hónapja késett, csak barnás váladék volt, úgyhogy felhívtam a dokit, hogy ez biztos nem normális (2hónapja volt egy műtéttel befejezett spontán vetélésem, és szintén tesztet csináltam, ami negatív lett)majd megállapította, hogy ismét terhes vagyok. Látom, hogy júniusban kérdeztél, ha itt jársz, örülnék ha valahogy elmondanád mi lett az eredmény!

2007. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne hargudj de nőgyógyász jobban tud segíteni
2010. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!