Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van olyankor ha 14 kg-nál...

Mi van olyankor ha 14 kg-nál többet hízok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól is függ, mennyiről indultál és milyen egészségi állapotban vagy.

Ha egyébként is sokról, és még többet szedsz fel, akkor lehetnek egészségügyi kockázatok.

Nem tudom mi ez a 14 kilós határ, nem hinném, hogy 14 és 15 között lenne valami különbség.

2006. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Semmi, majd leadod szép lassan.
2007. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
59%
hát szeintem sok idöbe telik le adni a meg marat kilokat
2007. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csak a védőnő b@szogat.Én 35 kg-ot szedtem fel.Igaz 45-ről indultam rám fért:)
2007. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekemmel 28 kilót szedtem fel, állandóan zaklattak a diétával. Most szülés előtt 3 héttel 13 kilónál járok, már ez miatt is szóltak hogy nem kellene többet felszedni. Nagyon függ a védőnöktől és az orvostól, mert olyat is hallottam hogy sokat felszedett a kismama és az orvos azt mondta ha még egy grammot hízik nem vállalja el a szülést. Szerintem ez elsősorban függ attól milyen egészségi állapotban vagy, mennyire vagy terhelhető. Akinek egyébkéni is fáj a lába,dereka, annak a kevesebb súly is olyan mint másnak a 30 kiló.
2007. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Több,mint 30 kilót híztam mindkét terhességem alatt,hiába akartam nem hízni.Szülés után 6hónappal mindig vissza állt a terhesség elötti súlyom.Szerintem ez alkati kérdés.
2008. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességem alatt 20 kg-t híztam (én is 45-tel indítottam), június végén szültem és augusztusi nyaraláson már az összes régi ruhámat tudtam hordani. Tény, hogy ha szoptatsz, hamarabb lemennek a kilók. És igen, az sem minden, hogy ki mekkora súllyal indul, mert a szakirodalom szerint a vékony nők valóban többet híznak, hogy kipárnázott, biztos környezetben fejlődhessen a baba odabent. Persze nekem is beírta a dokim a kiskönyve, hogy "diéta", mert szerinte is a 12 kg az átlagos súlygyarapodás.
2008. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Én az elsővel 25 kg-ot híztam. Rajtam is maradt 20 kg évekig. De mostanra sikerült leadni,. bár nagyon oda kell figyelni mit eszek, és hogy sportoljak, mert egyből ugranak felfelé a kilók. Az biztos, hogy a következő terhesség alatt eljárok dietetikushoz. Ő megmondja mit mikor mennyit... :)
2009. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Semmi én egy 20 kaptam fel a terhesség alatt és szülés után 3 hónappal már 15öt vissza is adtam!

Ne aggódj,adj enni annak a kis pocaklakónak!!!!

2009. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem fognak miatta letartóztatni

Max. nehezebben adod le. És jobban veszélyeztetve vagy a terhességi diabétesz kialakulásával kapcsolatban.

2016. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!