Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon vizesedek, melyek...

Ha nagyon vizesedek, melyek azok a konkrét ételek, amiket el kell kerülnöm?

Figyelt kérdés

Már 16 kg felesleg rajtam van (32. hét),ami főként vízesedés eredménye is.

Kezd kellemetlen, kényelmetlen lenni, ezért kérnék tanácsot, hogy mit tudok ellene tenni.

Köszönöm.


2009. márc. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a sós dolgokat. Igyekezz minél kevesebb sót tenni az ételekbe is, mert megköti a vizet.
2009. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm azt csinálta, hogy 1 napig csak és kizárólag főtt kruplit evett, mindenféle ízesítés nélkül. Másnapra más sokkal jobb állapotban volt. Próbálj vízhajtó zöldségeket enni: bab, borsó, krumpli, paradicsom, retek, spárga, tök.
2009. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sokat, főleg vizet. Viccesen hangzik, de ez segít.
2009. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sót és mindenféle fűszert (kivéve a friss fűszernövényeket), kerüld, tényleg igyál sok vizet. A vízhajtókkal vigyázz, mert a magzatvízre is károsan hathat!
2009. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, a legjobb természetes vízhajtó az petrezselyem. Egészséges és hatásos! Tudom ilyenkor nehezebb beszerezni, de megéri. A friss petrezselymet vágd össze( mert csak a friss jó a szárított nem)és akár főtt krumplira, vagy salátákra szórd rá.

Jó étvágyat:)

23 hetes

2009. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én toxaemiás terhes voltam a 33.héttől, és kőkemény diétára fogtak. A legjobb, ha teljesen sótlanul eszel -nagyon nehéz az elején- de használhatsz zöldfűszereket, és tényleg csak minimális sóhasználat, teljes kiőrlésű kenyér, joghurtok, főzelékek ,tészták,natúr húsok gyümölcs minden mennyiségben és valóban, sok-sok víz, pihenés.
2009. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!