Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam, hogy rosszat...

Azt olvastam, hogy rosszat jelent (magzat elhalást), ha terhesség alatt elmúlik a mellbimbó érzékenysége. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Én most a 10. hét végén járok és nem mondom, hogy egyátalán nem érzékeny, de sokkal kevésbé, mint 1-2 héttel ezelőtt.
2009. márc. 12. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ez nem igaz, nekem olyan 12 hetesen kb totál nem volt már érzékeny
2009. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol olvastál ilyesmit. De se ezen, se a más oldalakon mások által leírt ilyen jellegű tapasztalatokat ne tekintsd autentikus forrásnak. Még akkor sem ha ezek a tünetek mások által igaznak bizonyultak, de ez közelről sem jelenti azt, hogy ez mindenkinél biztosan így van. Én nem is igazán emlékszem arra, hogy ilyen jellegű tünetem lett volna, vagy ha volt is, semmi különös jelentőséget nem tulajdonítottam neki sem pro sem kontra.
2009. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem például sosem volt érzékeny a mellbimbóm, pedig már a 34. hetet taposom :)

Sztem ez is csak egy "legenda", nekem volt már sajnos egy elhalt terhességem, és nem vettem észre semmit, a barnás folyáson kívül.

Ne izgulj, minden rendben van, (tudom, hogy állandóan azon izgulsz jól van e a baba). Gondolj arra, hogy 2 hét, és lehet már azt is megtudjátok, hogy kisfiú vagy kislány lakik a pocidban!

Jó egészséget, és szép babavárást!

2009. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem a bimbóm volt érzékeny, hanem inkább az alsó részen feszült.

Állítólag amíg babás vagy, addig fenn van a reggeli hőd.

2009. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem voltak tipikus terhességi tüneteim, mégis 4 terhességből 4 tökéletesen egészséges babám született. Ne hallgass az ilyen rémisztgetőkre! A terhességi tünetek kb. ilyen idősen kezdenek enyhülni azoknál, akiknél addig előfordultak. Boldog, stresszmentes babavárást!
2009. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!:):)
2009. márc. 12. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha ezek a tünetek el is múlnak nem jelenti azt, hogy meg is szabadulsz tőle a terhesség végéig.

A tünetek felbukkanása és elmúlása nem utal a baba állapotára.

(elhalt baba mellett is ugyan úgy voltam, mint amíg élt, és most egy ficergő manó mellett harmadik trimben élem át az első minden nyűgét, ami kimaradt az elején)


Boldog babavárást

2009. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!