Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most nagyobb a pocim,...

Ha most nagyobb a pocim, hamarabb látszott hogy terhes vagyok, akkor elképzelhető, hogy nagyobb lesz a végén is a pocakom, mint az előző terhességnél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mert most 16 hetesen olyan vagyok mint anno 28 hetesen... :S :)
2011. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

20 hetesen nekem is nagyobb a pocim,mint anno másfél éve.Már most egy bálnának érzem magam,pedig még csak félidőben vagyok!

2011. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én azt olvastam hogy az utolsó 2 hónapban duplázódik meg a baba mérete, és ekkor nő még jó nagyot a pocak.
2011. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amikor az előzővel a 20. hét körül/után voltam,akkor még kívülről nem is látszódott,hogy babás lennék,arra lehetett gondolni,hogy híztam egy kicsit bél tájékra. Most viszont már a 16-18. héten nagyon látszódott hogy van ott valaki... Most vagyok 22+5 hetes,és akkora pocim van,mint az előzővel kb a 30. héten :)

Én nagyon örülnék,ha szép nagy pocim lenne a végére. Szerintem az a kismamák büszkesége! Még ha majd szülés után egy pár hétig csúnya kötényem lesz,akkor is.


Ti hogy vagytok ezzel? Ti is szeretnétek nagy pocit? Fiút vagy lányt vártok?

2011. máj. 14. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pár napja hallottam(orvostól),hogy nem feltétlenül lesz nagyobb a pocak mint előző terhességnél,csupán azért látszik hamarabb,mert a méhtartó szalagok már ki vannak nyúlnak,nem tartanak úgy! Kisfiamnál 5ik hónapig szinte nem is látszott a pocakom (végére hatalmas lett),most már akkora mintha mint akkor 6hónaposan,pedig még csak 16hetes vagyok!

És igen én is szeretnék újra nagy pocakot,de biztosan az lesz ha előzővel is hatalmas volt:)

2011. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a 25. hetet kezdem ma, és nekem nagyobb mint az elsővel, pont tegnap nézegettem, hogy a 8. hónapban volt akkora a hasam, mint most......sztem nem csak a méhszalagok miatt, de a hasizom miatt is. nekem erős hasizmom volt az első terheségem előtt, de aztán szülés után semmit nem csinéltam, nem hasizmoztam semmit, és most ennek érzem a hatását, n éha ha rosszul fordulok vagy ülök fel, rendesen fáj a hasizmom. majd ha megszültem, akkor foglalkozni fogok ezzel, az biztos, met nem akarok ilyen domború hassal élni a továbbiakban. :9
2011. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azon izguljatok, hogy ne nőjön hatalmasra a pocakotok, sokkal hamarabb lesz lapos hasatok és feszes bőrötök egy kisebb poci után.Tapasztalatból mondom:)
2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal hamarabb látszott a második baba mint az első (nem emlékszem már pontosan a hetekre, hogy melyik mikor).

Viszont a kérdésre a válasz: második babánál a pocakom 2 cm-el volt kisebb, mint az elsőnél. Nem tudom hogy és miért, de az elsőt 99 cm-el mentem szülni, a másodikat 97-el, pedig a másodiknál 28. héttől feküdtem, és 20 dkg-al volt nagyobb. Jah és mindkettő fiú.

Szóval, az is lehet hogy kisebb lesz. (Mikor mértem alig hittem el, megmérettem a párommal, anyukámmal, és a centiméter is ugyanaz volt). Szóval van esély!!!

:)

2011. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát,nekem már mindegy,akármekkora lehet a pocakom a végére.. az elsővel nagyobb volt,mint a másodikkal,nem húzódott vissza rendesen 1,5 év után sem. Még a 2. terhesség végén is szemmel látható volt a "pucér pocin"- némi bőr fityegett.
2011. jún. 16. 07:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Második babónál hamarabb látszott és sokkal nagyobbra is nőtt a végére, mint az elsőnél. A gyerekek közt pontosan két év a korkülönbség.

A második babó is nagyobb lett, mint az első volt. Az első: 55cm, 3800g, a második: 58cm, 4000g.

A harmadikba bele se merek gondolni, pedig lassan aktuális lesz. :-)))

2011. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!