Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-hetes kismama vagyok....

26-hetes kismama vagyok. Júniusi kismamik, ti egész nap érzitek mozogni a picit? Vagy nálatok hogy van? Aggodom!

Figyelt kérdés
Mostanában elég keveset mocorog a babym,ugye nincs baj?csak lusta?
2009. márc. 12. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon sokat mocorog, pedig fiú és azt mondják, hogy a fiúk lusták, de ő nem. A délelőttöt általában "végig dolgozza" velem, aztán ebéd után újra felélénkül, délután ismét és lefekvéskor megint. Sőt éjszaka, ha felébredek ő is fent van.


26 hetes kismami

2009. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

kislány lesz a pici:) Változó a mozgása, h9ol nagyon aktív, hol meg csak "ráhatásra" hajlandó valamit is produkálni.

Ebéd után mindig lefekszem egy fél órára hanyatt, és olyankor mindig feléled egy picit (hol meg jobban). Ezt minden nap megcsinálom, így tudom ellenőrizni, hogy csak lusta vagy valami baj van.

2009. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én jún. 5. vagyok kiírva. Nekem is sokat mocorog a pici. Napközben is sokat mozog, este meg főleg. éjszaka is jelez, ha neki nem jó ahogy fekszem. Vannak olyan napok amikor alig mozog. Ne félj. Biztos nincs semmi baj. Nekem is volt olyan, hogy több napig is alig mocorgott, de minden rendben. Kisfiú lesz. Nálatok mi lesz. Mekkora a babád? Mi lesz a neve? Első baba?
2009. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri baba ***** válasza:

Szia!


Nekem is sokat mozog a picurkám,reggel is ő ébresztett!

Biztos a tied lusta:)

De mozog az ne aggódj,csak lehet hogy nem veszed észre!!:)

26heteske

2009. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utóbbi pár napban nekem is kevesebbet mocorgott, persze én is aggódtam rögtön. Hivtam a dokit megnézte minden ok. Ma már ugyanolyan aktiv mint eddig volt.:)

Szóval ne aggódj ezen egyik nap jobban ficánkol,máskor pedig lustább.:)

2009. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj csak lustalkodik:).

En junius 20-ra varom,nagyon aktiv a picur,kis orok mozgo.Reggel o ebreszt,vegig porgi a napot,este a legaktivabb,Apa nagy oromere mert akkor tud vele foglalkozni mivel dolgozik.Ha ejjel felebredek akkor o is felebred.Nem tudom h ha ilyen lesz mikor megszuletik akkor egy perc pihim se lesz.:)

Amugy elso babank es kislany lesz.:)

Veletek mi ujsag?Elso?Kisfiu v kislany?

2009. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!