Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek hamarabb dokihoz?...

Menjek hamarabb dokihoz? Ideges vagyok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok! Múlthét pénteken voltam uh utoljára, szívhang volt, minden ok. Viszont pár napja az a kevés tünet sem nagyon jelentkezik,ami volt. Még egy hete legalább émelyegtem néha, meg a mellbimbóm körül is fájdogált, de kb. szerda óta semmi! A hasam szurkál, de nem minden nap. A dokim utoljára azt mondta,hogy ráérek június első hetében menni megint uh-ra. De én félek,hogy gond van! Ne "erőszakoljam" ki,hogy megnézzen hamarabb? A barátnőm, meg azzal nyugtat,hogy ha gond is lenne a babával,akkor nem ilyen hamar szűnnek meg a tünetek, hiszen pár napja még tuti rendben volt!
2011. máj. 14. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak érzékenyek voltak a melleim és más terhességi rosszullétem nem is volt.Ez is hamar elmúlt.Amikor elmúlt ugyanígy éreztem mint te,hogy esetleg baj van.Akkor nekem is pár hét volt a következő vizsgálatig.Szerencsére minden rendben volt egyszerűen vannak akiknek nem sokáig vannak rosszulléteik ha esetleg vannak.Ha nagyon aggódsz azért menj el előbb ultrahangra de nem hinném,hogy baj van.

Üdv:33 hetes kimama

2011. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Ne aggódj, a tünetek ilyenek. Jönnek, mennek.

Nekem is így volt.Volt olyan időszak az elején, hogy már tudtam, hogy terhes vagyok, de nem volt semmi tünetem. Aztán a 12. hét körül kamatostul kaptam. Hányás, szédülés, sokszor majdnem elájultam. Aztán a 16. hét körül megint semmi. A 18.-tól meg már mozgolódott is a manóm.

Az idegeskedéssel árthatsz most a leginkább.

Ha nagyon izgulsz, akkor menj be ügyeletre, mond meg, hogy görcsölgetsz (ami hála az égnek, nem igaz) és kérd, hogy kukkantsanak meg UH-al. Ha gáz lenne, véreznél és görcsölnél.

Boldog babavárást!

2011. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Adri baba ***** válasza:
100%

Ne aggodj inkább örülj hogy elmultak a tünetek,majd visszajönnek:)

Nincs összefüggésben a kettő,senki nem hány meg émelyeg 4o hétig:)

Semmi baj nem lesz ott,használd ki a jobb napokat.

2011. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószinüleg semmi jelentösége annak, hogy nincsnek tüneteid.

Viszont ha nyugtalan vagy, akkor menj vissza az orvoshoz, különben csak idegeskedsz és az nem tesz jót.

2011. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyan ez volt velem is. Szivhangot amikor megállapitotta 7 hetesen az orvos, következőleg majd 12 hetesen kellett mennem. De viszont én csak az első két hétben voltam rosszul, úgy hogy csak hányingerem volt. Gondolhatod milyen ideges lehettem, hogy semmi tünet, d emég a babát sem érzem hogy legalább az megnyugtatna. Én egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul, szimplán csak nőtt a pocak. Holnap leszek 26 hetes, de a hátfájáson kivül még mindig semmi gondom azóta sem. Nyugodj meg, ha bármi gond is lenne, azt jelezné a szervezeted. Pihenj sokat ha teheted, és ne végez megterhelő munkát, ne emelj, egyél sok gyümölcsöt, és minden rendben lesz :)

Gratulálok a babához, jó egészséget :) Egy terhesség lehet tünet mentes is, én most tapasztalatból irom neked :) Nekem még a mellem se fáj.

2011. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia ugyanannyi idős vagyok mint te, és ez volt velem is... na ma visszajött a hányinger, hányás. nem tudom melyik a jobb..........

egyébként attól hogy marad tüneted még lehet ugyanúgy baj, szóval ne erre alapozz és ne idegeskedj.

2011. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs semmi baj!Nekem 5-6 hetesen volt enyhe hányingerem,de 8 hetesen már semmi bajom nem volt!Nem mindenki hány 12 hetes koráig.Ja és a mellbimbóm nem volt érzékeny és most sem az!Addig nincs baj amíg nem görcsölsz,nem vérzel,nem pecsételsz.Örülj,hogy nem leszel hányós kismama!Nem olyan jó érzés:)

2011. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia

3 terhességem volt. mindegyiknél csak az első héten volt tünet, utána semmi. (a 15. heti első 1 kg hízásig)

én is stresszeltem, hogy miért nincs tünet, de ne aggódj sem hiszem, hogy gond lenn.

ha most ráparázol végig parázni fogsz, mert a 12. hetes uh után azon agyalsz majd, hogy miért nem mozog, utána azon hogy miért ilyen sokat mozog, stb. nyugi

2011. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok!

Csak már annyira örültem a múlthéten azoknak az árva émelygéseknek!:) Most meg,mint egy hülye nyomkodom mellbimbóm,hogy fáj-e!

De akkor megnyugszom egy picit! Erre az ügyeletes malőrre, már én is gondoltam, csak nem tudom,hogy ha nem vérzek, akkor megnéznének-e?:)

2011. máj. 14. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,ha úgy érzed menj el a dokihoz,nem kell erőszakoskodni jogod van hozzá,hogy tudjad minden oké!nekem a dokim azt mondta bármikor mehetek,ha csak megnyugvásként is!A barátnőm (tudom túlzás)egyik héten SZTK-ba,másik héten a magán dokijához ment!boldog baba várást!
2011. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!