Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős, ha még nem unjátok!...

Tippelős, ha még nem unjátok! Hét, nem?

Figyelt kérdés

Mindkét képről külön kérnék tippet, kíváncsi vagyok, ki kerül közel a megoldáshoz. :)

Azt elárulom, hogy a terhességemet 50 kilóval kezdtem. :)


[link]


[link]


:)


2011. máj. 13. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia en is igy voltam vele az elso idoben :):) de nekem mar 15 hetesen elkezdett noni:)
2011. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha lány, akkor nem igaz a hiedelem :)))
2011. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Lassunyuszi válasza:


Ha lány, akkor nem igaz a hiedelem :)))"


Hát, azért még nem akarom elbízni magam ebben a dologban - elvégre még csak 15. hét, bármi változhat :)

2011. máj. 14. 21:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám eldönteni, h mit szeretnék, ha terhes lennék, mert elvileg fiút, mert sztem sokkal cukibbak, de nevelni meg lányt akarnék..haha. Persze amúgy meg nem is szeretnék gyereket, hiányzik belőlem ez a gén, bár 30 éves koromig kijöhet h gyereket szeretnék, de sok kortársam már most odavan a babákért, engem csak akkor érdekelnek, ha kék szeműek XD Úgy tűnik jobb is ha még nem lesz egy ideig gyerekem, mert nincs meg bennem ez az anyai ösztön dolog, de neked sok boldogsáágot :)
2011. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!