Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti már sokkal tapaszt...

Kismamák ti már sokkal tapasztaltabbak vagytok, mint én, kiértékelnétek a görbémet?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagyok tapasztalt, de szerintem a 13. nap volt tüszőrepedésed (a legalacsonyabb hőmérsékleti napon) és azóta szépen emelkedik. Csak az a baj hogy ha jól látom pont akkor nem voltatok együtt. Pedig jó lett volna. Amúgy normális a görbe.

Azért drukkolok. :)

2009. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a peteéréskor esik le a hő és ha volt tüszőrepedés akkor megy csak fel! Neked felment az igaz, de nem voltatok együtt, mikor leesett a hőmérséklet... sajnos :( a 11-20 napig legyetek együtt minden másnap. Szerintem ez a leghatásosabb módszer ha valaki egészséges. A dokim is ezt mondta. üdv :)
2009. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!